Systemy montażu podłóg Baltic Wood

W ofercie Baltic Wood znajdziemy podłogi wyposażone w najnowocześniejsze bezklejowe systemy montażu: BALTIC LOC™ 2G i 5G. Należy jednak pamiętać, że zawsze przed rozpoczęciem układania podłóg, powinniśmy dokładnie zapoznać się z instrukcją montażu oraz kartą gwarancyjną. 

Czytaj więcej >
Vademecum drewna: dąb

Wykorzystywany od tysięcy lat solidny budulec. Jeden z najbardziej cenionych, także w branży podłóg drewnianych. To właśnie dębowe powierzchnie cieszą się dużą popularnością wśród klientów, nie tylko ze względu na swoją wytrzymałość, ale także na możliwość wyboru jednej z licznych dębowych wariacji. 

Czytaj więcej >
Vademecum drewna: jesion

O zaletach drewna jesionu można opowiadać bardzo długo. Nic więc dziwnego, że ten wytrzymały, barwny, a jednocześnie neutralny surowiec od lat cieszy się popularnością także wśród miłośników podłóg drewnianych. Co więcej - zdaniem niektórych - stylowe jesionowe podłogi wpływają na atmosferę wnętrza zarówno swoim wyglądem, jak i magiczną mocą... 

Czytaj więcej >
Vademecum drewna: buk

Każdy o nim słyszał, każdy go widział. Jednak nie każdy wie, że buk - popularne europejskie drzewo, ma mnóstwo zalet estetycznych i jakościowych, które od lat wykorzystywane są w różnych branżach. Ten mitologiczny synonim płodności i stabilności świetnie sprawdza się również w przypadku podłóg drewnianych, zachwycając swoimi właściwościami (nie tylko magicznymi) nawet najbardziej wybrednych użytkowników. 

Czytaj więcej >
Vademecum drewna: jatoba

Zachwyca nietuzinkowością i soczystą, cynamonową barwą. Jej charakterystyczny kolor z czasem przybiera intensywne odcienie, dojrzewając jak wytrawne, czerwone wino. Jatoba. Idealny surowiec na podłogi i sprawdzony sposób na dystyngowane wnętrze, które nawet w ponury dzień zapachnie brazylijskim słońcem. 

Czytaj więcej >
Vademecum drewna: merbau

Elegancki i ponadczasowy. O fascynującym połączeniu kolorów: rubinu, brązu, żółci, złota, czerwieni i wytrzymałej strukturze. Nietuzinkowy. To właśnie merbau – oryginalny „egzotyk” o wielu twarzach, który nada nowego charakteru każdemu wnętrzu. 

Czytaj więcej >
Vademecum drewna: doussie

Egzotyczny i nietuzinkowy. Drewno doussie charakteryzuje się bardzo oryginalną kolorystyką. Barwy: od łososiowej aż po pomarańczową, przenikają się z intensywną czerwienią, która z czasem przybiera ciemniejsze, łagodniejsze i szlachetne rysy.

Czytaj więcej >
Vademecum drewna: kambala

Jej drewno uwodzi, pociąga, fascynuje. Kambala - uwielbiana zarówno przez fachowców, jak i miłośników przytulnych wnętrz, którzy cenią sobie jej nietuzinkowość i wytrzymałość. Przedstawiamy różne oblicza barwnego kameleona nasyconego afrykańskim słońcem

Czytaj więcej >
STARSZE POSTY
12 >
  • top10
    Jatoba (Brasilian Cherry) Elegance
    Adrenaline
    Jatoba Elegance 1R lakier półmat
  • lista ULUBIONYCH

    Brak produktów do wyświetlenia. Dodaj swój ulubiony produkt do listy w karcie produktu danej podłogi.