• top10
  Jatoba (Brasilian Cherry) Elegance
  Adrenaline
  Jatoba Elegance 1R lakier półmat
 • lista ULUBIONYCH

  Brak produktów do wyświetlenia. Dodaj swój ulubiony produkt do listy w karcie produktu danej podłogi.

 


NAGRODY DLA FIRMY BALTIC WOOD

 

Nasza pasja do podłóg i odpowiedzialne zarządzanie wszystkimi aspektami działalności firmy zostały docenione i wyróżnione w konkursach prowadzonych przez niezależne instytucje i magazyny

 

 

PRZEDSIĘBIORSTWO FAIR-PLAY

  PRZEDSIĘBIORSTWO FAIR-PLAY Nagroda gospodarcza Podkarpackiego Klubu Biznesu przyznawana firmom, które na co dzień respektują wartości etyczne i wzorowo wywiązują się ze swoich zobowiązań zarówno wobec klientów jak i dostawców. Dodatkowo wyróżniają się zespołem zaangażowanych, kreatywnych i zadowolonych ze swojego miejsca pracy ludzi.

 


GAZELE BIZNESU

  GAZELE BIZNESU 2005 i 2006 Nagroda dziennika Puls Biznesu, którą otrzymują firmy o nieskazitelnej reputacji, uczciwe wobec kontrahentów, pracowników, a także Skarbu Państwa. To również wyróżnienie dla najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm.

 

 


WEHIKUŁ CZASU

 

  WEHIKUŁ CZASU Nagroda Gazety Prawnej dedykowana wszystkim, którzy wprowadzają polską gospodarkę w nowy, europejski wymiar. Wyróżnia najwybitniejsze osobowości świata gospodarki oraz najbardziej dynamiczne firmy i instytucje.
 

ZŁOTE GODŁO NAJWYŻSZA JAKOŚĆ ROKU QI

  ZŁOTE GODŁO NAJWYŻSZA JAKOŚĆ ROKU QI 2013 Baltic Wood otrzymał Złote Godło QI w Programie NAJWYŻSZA JAKOŚĆ QUALITY INTERNATIONAL po raz czwarty (poprzednio w 2012, 2011 i 2010 r.). Konkurs kierowany jest do organizacji, które mogą poszczycić się osiągnięciami na światowym poziomie. W kapitule programu znajdują się przedstawiciele Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości i Klubu Polskie Forum ISO 9000. 
 

JAKOŚĆ ROKU ZŁOTO

  JAKOŚĆ ROKU ZŁOTO 2013

W prestiżowym konkursie Baltic Wood został uhonorowany godłem JAKOŚĆ ROKU ZŁOTO przez Jury złożone z wybitnych ekspertów. Doceniono wysokie standardy działalności firmy w odniesieniu do następujących kryteriów: 

 •  skuteczna realizacja polityki jakości,
 • klarowność stosowanych procedur,
 • wysoki stopień zaangażowania kadry w osiąganie celów jakościowych,
 • dbałość o zapewnienie najwyższej jakości oferowanych produktów i usług,
 • efektywność zarządzania organizacją.
 

PERŁA QI I ZŁOTE GODŁO NAJWYŻSZA JAKOŚĆ ROKU QI


  PERŁA QI 2012 I ZŁOTE GODŁO NAJWYŻSZA JAKOŚĆ ROKU QI 2012

Złote Godło QI to nagroda przyznawana w Programie NAJWYŻSZA JAKOŚĆ QUALITY INTERNATIONAL. 
Baltic Wood po raz trzeci otrzymał Złote Godło QI (poprzednio w 2011 r. i 2010 r.), co zaowocowało przyznaniem wyróżnienia - Perły QI 2012. Kapituła Programu składa się z przedstawicieli Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości i Klubu Polskie Forum ISO 9000. Konkurs Najwyższa Jakość QI kierowany jest do organizacji, które mogą poszczycić się osiągnięciami na światowym poziomie.

 

JAKOŚĆ ROKU SREBRO i JAKOŚĆ ROKU

 

 

JAKOŚĆ ROKU SREBRO i JAKOŚĆ ROKU 2011

JAKOŚĆ ROKU SREBRO i JAKOŚĆ ROKU 2011

Tytuł JAKOŚĆ ROKU SREBRO przyznano Baltic Wood w uznaniu za zdobycie nominacji i nagrody głównej w Konkursie drugi raz z rzędu.

Nagroda JAKOŚĆ ROKU 2011 to podkreślenie osiągnięć firmy. Jury doceniło Baltic Wood w zakresie:

 • skutecznej realizacji przyjętej polityki jakości,
 • dbałości o zapewnienie najwyższej jakości produktów i usług,
 • pozytywnego odbioru działalności firmy przez klientów, pracowników oraz otoczenie społeczne,
 • klarowności stosowanych procedur zapewniających firmie sprawne funkcjonowanie,
 • wysokiego stopnia zaangażowania kadry w osiąganie celów jakościowych,
 • efektywności zarządzania organizacją,
 • nieustannego dążenia do optymalizacji pracy.
 

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ QUALITY INTERNATIONAL

  NAJWYŻSZA JAKOŚĆ QUALITY INTERNATIONAL 2011 Nagroda przyznana w konkursie Najwyższa Jakość Quality International 2011. Złote Godło w kategorii QI Product 2011 – produkt najwyższej jakości – przyznano linii Elite Line, a więc najmodniejszym w tym sezonie podłogom z pełnej deski w różnorodnych wykończeniach. Kapituła reprezentowana przez przedstawicieli Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Polskiego Forum ISO 9000 oraz przedstawicieli redakcji Forum Biznesu.
 

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ QUALITY INTERNATIONAL
 
  NAJWYŻSZA JAKOŚĆ QUALITY INTERNATIONAL 2010 Złote Godło QI przyznane w konkursie NAJWYŻSZA JAKOŚĆ QUALITY INTERNATIONAL 2010 pod patronatem Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Klubu Polskie Forum ISO 9000 wraz z organizatorem Forum Biznesu. Baltic Wood otrzymał tytuł laureata oraz Złote Godło w kategorii QI PRODUCT – produkt najwyższej jakości - Trójwarstwowe podłogi drewniane, kolekcja Elite Line Boutique Collection. 
 

QUALITY INTERNATIONAL
 
  QUALITY INTERNATIONAL Nagroda Forum Biznesu Gazety Prawnej. Konkurs jest przeznaczony dla działających na terytorium Polski instytucji, producentów i usługodawców, posiadających czytelną politykę jakości w odniesieniu do produktu, usługi lub/i systemu zarządzania - organizacji mogących poszczycić się osiągnięciami na najwyższym, światowym poziomie.

 

 
EKO JAKOŚĆ ROKU


  EKO JAKOŚĆ ROKU 2010 Nagroda EKO JAKOŚĆ ROKU 2010 przyznana za proekologiczną postawę oraz funkcjonujący w przedsiębiorstwie System Zarządzania Ekologią. Prestiżowy tytuł nadany w piątej, jubileuszowej edycji Największego Ogólnopolskiego Programu Promocji Jakości JAKOŚĆ ROKU 2010 m.in. przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacja SA, najstarszą polską instytucję państwową zajmującą się kwestiami związanymi z jakością w Polsce.
 

 

EKO-LAUR KONSUMENTA 

  EKO JAKOŚĆ ROKU 2010 EKO-LAUR KONSUMENTA przyznawany przez redakcję dodatku informacyjno-promocyjnego Rzecz o Biznesie w opiniotwórczej gazecie Rzeczpospolita. Konkurs ma na celu wyłonić wyroby zdrowe, produkowane metodami ekologicznymi, zawierające naturalne komponenty, ale przede wszystkim prozdrowotnie wpływające na konsumentów oraz środowisko naturalne.

 

 • top10
  Jatoba (Brasilian Cherry) Elegance
  Adrenaline
  Jatoba Elegance 1R lakier półmat
 • lista ULUBIONYCH

  Brak produktów do wyświetlenia. Dodaj swój ulubiony produkt do listy w karcie produktu danej podłogi.